Har du en nøtt å knekke?

NOAH kan knekke de fleste. Robuste behandlingsløsninger samt kjemifaglig og industriell kompetanse setter oss i stand til løse også uforutsette utfordringer med bortskaffelse av problemavfall.
Representerer ditt avfall en spesiell utfordring, har vi egne dedikerte medarbeidere som utarbeider løsningen. I dette arbeidet er vårt eget, velutstyrte laboratorium en viktig ressurs. I de tilfeller NOAH selv ikke kan tilse behandling, bruker vi vårt nasjonale og internasjonale nettverk for å finne beste løsning.

NOAH har to dedikerte personer som ivaretar "nøtteknekker-funksjonen" for våre kunder. Jakob Lindstrøm har over 30 års erfaring fra norsk industri og avfallsproblematikk. Han er cand.real. innen kjemi og løser de fleste utfordringer for NOAHs kunder. Terje Kirkeng har arbeidet med produktutvikling i NOAH gjennom flere år. Han er cand.scient. innen kjemi, og har deltatt i mange av NOAHs mest utfordrende avfallsprosjekter.
Det kan være god økonomi i tilpassede behandlingsløsninger. La oss regne på det sammen - og kanskje knekke noen nøtter!
