Carl Hartmann er administrerende direktør i NOAH. I denne bloggen vil han redegjøre for NOAHs rolle, kommentere presseoppslag og lignende.
saker i kategorien NOAHs dialog med omverdenen

Tanker om mediasamfunnet

En artikkel i Tønsbergs Blad har gitt meg grunn til å reflektere.
09 januar 2011 - Kategori: NOAHs dialog med omverdenen

Kommentar til lederartikkel i avisen Jarlsberg

Jeg finner grunn til å kommentere lederartikkel i lokalavisen Jarlsberg.

09 november 2010 - Kategori: NOAHs dialog med omverdenen

Alle vil bo her, men hva med jobb?

I følge ferske tall fra Statistisk Sentralbyrå, flyttet 6.037 personer til Vestfold i fjor. I følge SSB bor det nå 230.628 i Norges nest minste fylke. Konklusjonen media har trukket i det siste er: ”Alle vil til Vestfold!”
16 februar 2010 - Kategori: NOAHs dialog med omverdenen

Hyggelig med besøk!

Det er alltid hyggelig med besøk på Langøya. Nylig hadde jeg gleden av å vise to Stortingskandidater fra Vestfold rundt på Langøya, og fortelle om hva NOAH gjør med det avfallet vi mottar.
13 juli 2009 - Kategori: NOAHs dialog med omverdenen

Vi har tatt ansvar på Hakan

Det synes langt fram for en endelig løsning på Hakan-området. Dette gjelder både de avgifter NOAH bør betale kommunen for bruk samt hvilke planer man skal ha for fremtidens aktivitet på området. I mellomtiden er det NOAH sammen med småbåteierne som er de mest aktive brukerne av Hakan.
20 mai 2009 - Kategori: NOAHs dialog med omverdenen
Side1 av 2Først   Forrige   [1]  2  Neste   Siste   
NOAH AS - Postboks H, 3081 HOLMESTRAND - Tlf: 33 09 95 00 - redaksjon@noah.no

BorderBoxedBlueBoxedGrayBlue Small width layoutMedium width layoutMaximum width layoutMaximum textMedium textSmall textBack Top!